Integrácia Notifi Pixelu na ľubovoľnú webovú stránku 1 0

Naposledy aktualizované dňa 28-09-2021 18:11:51 in Integrácia Notifi

Notifi je možné nainštalovať na ľubovoľný web. Je to skutočne jednoduché a trvá to len pár minút. Stačí sa zaregistrovať do Notifi a z prostredia vášho užívateľského panelu si vyexportujete svoj unikátny Pixel, ktorý následne vložíte do stránky, kde sa budú vaše notifikácie zobrazovať.

Tento Pixel nie je nič iné ako malý riadok kódu, ktorý musíte skopírovať a vložiť do kódu svojho webu. Pixel používame na zobrazenie vami vytvorených notifikácií na vašom webe.

Pri inštalácii Notifi Pixel postupujte podľa nižšie uvedených krokov. Pixel získate v karte Kampane a vygenerovať si ho môžte po vytvorení kampane.

Krok 1: Skopírujte svoj Pixel

  • Skopírujte Pixel z poľa.


Krok 2: Prilepte Pixel do hlavnej sekcie zdrojového kódu

Ak chcete nainštalovať Pixel na svoje webové stránky, musíte ho vložiť do hlavnej sekcie svojho webu. Toto je časť kódu vášho webu, ktorá začína úvodnou značkou head a končí záverečnou značkou head . Vy skopírujte váš kód a prejdite do FTP vášho webu, kde chcete zobrazovať notifikácie a nájdite súbor, v ktorom sa nachádzajú tagy .

Kdekoľvek medzi tieto dva tagy vložíme riadky skopírovaného PIXEL kódu. Na webe Notifi.eu to vyzerá v zdrojom kóde nasledovne:


Inštalácia Pixelu bez otvorenia zdrojového kódu vašej stránky

Ručná inštalácia Notifi Pixel na váš web je jednoduchá, ale vyžaduje prístup k zdrojovému kódu vášho webu.

Väčšina platforiem na tvorbu webových stránok ponúka jednoduchý spôsob pridania kódov, ako sú Notifi, bez toho, aby ste museli otvárať kód.


** Všetky časy sú odvodené na America/New_York časovom pásme