right-image

Hľadáte pomoc?

Napíšte Vašu otázku nižšie a získajte odpoveď

Potrebujete pomoc?

Pokiaľ nie je riešenie Vášho problému v našej databáze, zadajte tiket a čoskoro sa Vám ozveme.

Integrácia
Ako integrovať Notifi
Nastavenia
Zoznam problémov a ich riešení
Ostatné
Systémové správy a oznamy

Pozrite si naše kategórie v databáze znalostí

Všetky potrebné znalosti nájdete v našej databáze.

** Všetky časy sú odvodené na America/New_York časovom pásme

Často kladené otázky

Máte otázky ešte pred kúpou? Tu je výber otázok a odpovedí, ktoré sa pýtajú naši zákazníci najčastejšie.

Dobrý deň, je to možné, je potrebné založiť tiket a budeme Vás inštruovať, aký bude ďalší postup.

Bez problémov áno, avšak pri takýchto stránkach je potrebná určitá znalosť orientovania sa v kóde stránky.

Veľmi jednoducho. Po registrácii Užívateľského účtu získate unikátny marketingový kód, ktorý vložíte do hlavičky svojho webu alebo e-shopu. Niektoré e-shopové a webová riešenia pre nás pripravili špeciálne moduly, takže je nasadenie ešte jednoduchšie.

Pravdepodobne ÁNO. Je ale nutné zistiť, či bude možné zobrazovať všetky notifikácie, ktoré chcete zobrazovať. Vytvorte si účet zdarma a skúste to.

Postup je stále rovnaký: buď vy alebo váš IT vložíte na web unikátny marketingový kód (Pixel), ktorý získate po registrácii účtu na Notifi. Po prvej návšteve webu dôjde k synchronizácii s aplikáciou.

Nič sa nedeje, použite integráciu pixelu pomocou rozširujúceho modulu, alebo pomocou OCMOD inštalátora. Všetko potrebné nájdete v databáze znalostí.

Áno je to možné, v takomto prípade máme po ruke riešenie v podobe Custom balíka s 2,500,000 Impresiami mesačne, Neobmedzene Notifikácií, 250 Kampaní, 365 dňovou retenciou štatistík a Vlastný branding. V prípade takéhoto plánu nás kontaktujte.

Bohužiaľ, toto nie je podporované. Pokiaľ Vám nevyhovuje Váš aktuálny plán, skúste plán Business, poprípade Custom plán, ktorého cena je na vyžiadanie.

Áno, je to možné, avšak tu musíme podotknúť, že verzia Free :) má v sebe určité funkčné obmedzenia, takže pokiaľ chcete využiť potenciál platformy na plno odporúčame vám voľbu Business.

Áno, tento kupón, respektíve zľava je platná aj pri mesačnej platbe a to aj pri platbe prostredníctvom prevodu na účet a aj pri platbe PayPal.

Jednoducho, pri platbe prevodom odporúčame vykonať platbu ešte pred odoslaním objednávky, nakoľko počas procesu zadávania objednávky je potrebné nahrať PDF súbor o zrealizovanej platbe, ktorý Vám vygeneruje Vaša banka.

Aktuálne nie, dostupné sú iba platba prevodom a PayPal platba - pri ktorej sa dá vykonať úhrada aj platobnou kartou.

Áno , je to možné, nastavenie takejto notifikácie trvá iba pár minút.

Bohužiaľ takáto možnosť spúšťania notifikácií nie je v Notifi podporovaná.

Ak na vašom webu nastane potrebná akcia. Ak si vytvoríte účet, nastavíte Notifi Pixel a spustíte prvú kampaň napr. pri zobrazovaní objednávok, v okamžiku prvého predaja sa začne na webe zobrazovať oznámenie o nákupe. Spustiť kampaň zvládnete do 5 minút

Áno, je to možné,ale kvôli dôveryhodnosti a budovaniu dôveryhodnosti Vám odporúčame vkladať iba reálne zoznamy.